• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Celular floriri me vlerë 4 000 euro, dhurata e fundit për Messin

Hera

Βιβλίο φάγος
Celular floriri me vlerë 4 000 euro, dhurata e fundit për Messin

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/celular-messi.jpg"}[/IMG2]
Një celular special qe ka nje vlere prej 4000 eurosh. Kjo është dhurata e fundit e marrë nga Leo Messi nga iDesign Gold.

Fjala eshte për një iPhone XS të larë në flori 24-karat, një “xhevahir” që në versionin normal kushton 1400 euro.

Celulari i ri i Messit do të ketë të gdhendur numrin 10 të fanelës së tij, emrin e bashkëshortes Antonella dhe ato të fëmijëve Thiago, Ciro dhe Mateo.

Ne dizajn nuk mungojnë logot e Barcelonës dhe Argjentinës.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pse vall mu nuk me bejn pershtypjet..keto shpezimet marramendse.. edhe pse dhurat kjo qenka ama un nuk i vlersoi.
 
Last edited:
Top