• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Besoni se ekzistojne fantazmat ?

kitrra 123

plak gjufurrak
Ketu ne forum a? S'ma merr mendja!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Besoj, i ke ne forum plot
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ekzistenca e tyre edhe nese nuk mund te shihet vizuelisht apo te preket me duar nga ana juaj ata/ato ekzistojne ne mesin e juaj fatkeqesisht .

Nga ajo cka kam lexuar dhe nga informacionet rrethe tyre nga praktika që na ofron jeta , e që kam rr3the botes se tyre , mund te theme që qellimi paresor " i fantazmave" është që , sa me shume te behet perzierja e gjinive te kunderta .Dhe nese kjo arrihet tek deshirat e tyre , pastaj ata ne theks te veqant i pari i tyre me ushtrine e vete te kordinuar ne menyre perfekte manovron shume lehte tek jerezit .

është e logjikeshme ekzistimi i tyre vetem ndalu dhe logjiko pak , njeriu edhe pse krijesa me e dalluar e Zotit që posedon mendje e arsyeje , çfarë veprash bene ne token ne te cilen jeton !?
Nese një njeri bene vrasje , krime te ndryshme ne toke, a nuk është shenderruar ne fantazme reale dhe te dukshme ? Nese e besoni kete fakt , fantazmat jane po krijesa te tilla te cilat veprojne vetem te keqen , sepse keshtu jane betuar deri sa te ekziston fundi i kesaj jete .
Ne fund një fakt te tyre profetik tia permendi ato qarkullojne ne trupin e juaj sic qarkullon gjaku ne damret tuaj ! Por, fantazmat me te permendurit e Zotit ato largohen nga trupi , kurse aftesia e qarkullimit te tyre ne bote është e pakonceptushme nga mendja e njeriut . Edhe pse kane kete pushtet te manovrimit është Zoti ai i cili me Fuqine absolute te Tij që Sundon boten dhe menaxhon fuqine e tyre .
Ne fund Zoti e mallkoft ushtrine e tyre se bashku me shefin e tyre që e besojne ne vend Zoti , amin .
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Per mua s'është aspak "mister"
Me mbajn zgjuar naten.
🤦‍♀️
Kam periudha që ju afrohem dhe momente që largohem sepse mbyllem ne vetvete.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
E mja lugat se kam frike une
Po flisja per veten...do me kene bere mua magji te zeze
Fantazmat sbojn magji🙃
Mund te te ngacmojne... te bejn favore.. ose thjesht sta fusin fare npordh 😂
 
Top