• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Por mire ka vjedhur Luli, Bisha dhe KQZ...
Ama kur doli ky Edi, kaq i ndershem, mavrija...ska vjedhur asnje vote.... besoj qe je ne gjendje te fusesh dhe doren ne zjarr per ndershemerine e tij ne zgjedhjet e ketij vitit... i shkreti pati besim ne sistem, edhe ata e zhgenjyhen...ai nuk levizi asnje gisht, nuk beri asnje manipulim...Priti nje shenje nga larte...qe populli e do perseri ne krye te Tiranes...

Pse beheni naiv????????????? Te 2 kan vjedhur.....
O sweety lexoje cfar ke shkruar, dhe me kethe pergjigjen e naivit.
 

STELI

Antarë i ri
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Sic u pa me syte e te gjithe shqiptareve, sot Luli I Saliut ariti perfundimisht te mari Bashkine e Tiranes me vota te manipuluara nga kukulla krytar ne KQZ Ristani! Shpresojme mos ndodhi e njejta gje me kolegjin zgjedhor qe tashme duket se do tja perplasi fytyres se saliut dhe lulit humbjen e bashes!
Vjedhin dhe nuk te lejn te protestosh.
 

AjSi

...
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Ok shikojeni kur te shkaterrohet Tirana edhe njehere tashi...
boh un doja me ik edhe me studime atje lol

Lulka mos e gzofsh fitoren ishalla :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Edi & Saliu

nga do qe te shkosh vec per kta flitet rropt ne p.. ktyre klyshave se po e marrin popullin svarr e ne ja bejm gam gam kot ata talli lesht me popullin ik shok mos komente3oni kot per kta ata tani jan mir e bukur pastaj pse nuk ngrihet po9pulli per dritat dhe ujin qe u esht rrit cemimi pse sngrihen? pse nuk ngrihen ne protest sepse jan te papun?pse sngrihen per infrastrukturen ?

nga qe esht popull i trash dhe shkon nga iken era thot edi miting opa me vrap shkojn , thot sala op me vrap prap te gjith kurse per ato qe thahs pak me lart qe jan me kryesoret asnje sngrihet turpi botes jemi ber :(((((((((((((((((((((((((


na falni per fjalorin ndoshta mund te jem ekzagjeruar pak nse shifni ndo nje gabim mund dhe ta fshini :)
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Basha Vjedh Bashkine e Tiranes!

Persa kohe njerzit nuk do ti shtrohen punes dhe do te vazhdojne me tifozllikun per partite politike,situata politiko-ekonomike ne shqiperi ska per te ndryshuar.Per fat te keq njoranca vazhdon te perbeje shumicen ne shqiperi.
 
Top