• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcoleta te ndryshme

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
Ne nnje spital psikiatrie t gjith te semurit benin si motorr vum vum vum
Ndersa njeri ndenji pa bo nje jave . I bo pershtypje psikiatrit dhe shkon me e pyt ket t semurin
-Pse nuk bon ashu si tjeret dhe ti ?!
-Nuk jam budalla un
Ok po te nxjerr nga spitali se sje budalla...
Me verte?!
Po!!
Ok hyp mbrapa vum vum vum 😆
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Nkohen e luftes gjermont kishin rreshtu gjithe burrat e fshatit dhe zones perreth, dhe grave te ktyre burrave i kishin vene nje kusht....

Nese arrinin me sy mbyll te dallonin burrat e tyre nepermjet prekjes se penisit ata nuk do pushkatoheshin. lol

Vazhdon e para....
S'eshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi , e gjeti. :D
Vazhdon e dyta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , eshte i imi, e gjeti dhe kjo :p
Vazhdon e treta...
Seshte i imi , seshte i imi , seshte i imi , seshte i fshatit tone lol lol , eshte i imi :p lol
 

elle

Chill
Vendndodhja
Sun
Shkon njeri ne nje bordello dhe i del perpara nje dere , sex me para , sex free , mendon me vete pse jo free pse te harxhoj … dhe futet te dera free …. pastaj ecen pak i dalin dy dyer te tjera … sex free dhe sex me para … free mendon ky prap dhe hap ate dere … ecen pak e dalin dy dera … sex free dhe sex me para … me vrap free hap ky … kur sheh veten … kishte dale perjashta lol lol lol
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Vendndodhja
Gjithkund
Shkon nje shkurtabiq tek doktorrii ... nxjerr mikun e tij nja 60 cm nga pantollonat dhe e vendos mbi tavolin ene i thot doktorrit
Te lutem ma pri mu ktu ja tregon me dor fiks.
Po pse ta presesh gjith kte dhurat te natyres?!
Ai ja pret me hidherim :
-sna mjafton gjaku ... kur ai ngritet un bie !😆
 
Histori e vertete:
E marrim djemt baben e tyne ne itali edhe ca me ba me e knaq e qojne ne bordello edhe i thojne asaj vajzes tjapim lek sa dush vec na e knaq.....fillon ajo tu e puq e tu i ba strip e ne fund i ban oral edhe bajne seks...kryn pune ky burri edhe del jashte edhe e pysin fmit he babe a u knaqe....u knaqa u knaqa por edhe u merzita se ajo nana juj e paska pas at goje vec me hanger e me ba derr derr tan diten 😂😂😂😂😂😂
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dy nenpunese
-Ej akoma ketu ti,ske shkuar ne varrimin e vjehrres?
Ah jo ne fakt i kthen shoqja.Ne fillim puna,e pas punes argetimi
😝🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dialog...
Mami si i thone me fal shqiptaret?
-Mos u bej budalla tani.Shqiptaret nuk gabojne kurre
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Gjakovari pak para dekes edhe vin djemt e vet i nejn ngat. E dhezin ni qiri qysh e kan adet.

Ja dhezin qirin e par edhe i rrin babes ngat qaty tu i bo muhabet edhe hargjitet qiri i par baba ala gjall.

E bin qirin e dyt, tu i nejt qaty te kryt hargjitet edhe qiri i dyt baba ala gjall.

Tu e pru qirin e tret, njani prej djemve pi thot BAB KONCENTROMU BAB 'se shkun qirat'
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
“Tri punonjese kolege zyre me njera-tjetren po tregonin bemat e dites se shkuar.
- Isha ne nje ditelindje, - thote e para, - kam kercyer sa me duhet nje jave te marr veten.
- Une, - vijon e dyta, - para se te mbyllja punen dje, gjeta ne sirtarin e shefit tone nje prezervativ, dhe e shpova.
Te tretes i ra te fiket...”
🤣🤣🤣🤣🤣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Abahhahahahaha burr i lig paska qene🤣🤣🤣

Po vdiste njëri e thërret të shoqen te shtrati vdekjes..:
- Dëgjo grua, unë po vdes por do të lë amanet që pasi të vdes, martohu me Hasanin.
- O burrë çfarë po thua, po ai është dhe armiku dhe hasmi jot?
- Po prandaj po them, të vuaj edhe ai qen bir qeni siç vuajta unë...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Panifikim per Shen Valentin 🤔
(e huazuar)

AJO: Zemër, çfarë surprize do më bësh sot, për Shën Valentin. E ke menduar?🙃

AI: Kam një javë që e mendoj. A të pëlqen Madridi?😊
AJO: Tallesh?! Fiksim, enderr e kam.😍😮😍
AI: E Parisi, te pelqen? 😊
AJO: Vdes! Po pse m'i the të dyja, se nuk i ndaj dot e nuk di ke do zgjedhë!? 😍😮😘

AI: Nuk ke nevojë t'i ndash fare. Sonte në darkë, në Tring, do shohim Real Madrid - Paris Saint Germain 😜😜😜😜

🤯😤😬🤯😤
 
Top