• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Arian Çani turperon shqiptarët Live ne emision! Shqiperia ka qenë e gjitha Greqi, të tjerat janë përralla…

Marla

Think + !
Një javë pas emisionit provokues, ku kishte të ftuar Vangjel Dulen, Arian Çani ka pr ovokuar sërish.

Ai ka thënë një natë më parë, se i gjithë Ballkani ka qenë helen.

“Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani, ndërsa të ftuar ka pasur Artan Lamen, që ka debatuar në studio me Priamo Bollanon për pronat e bregdetit.

Tani jo se është ndonjë gjë e re, që Arian Çani ka ndjenja filo greke.

Por, imagjinoni fjala vjen, që një gazetar grek, të thotë në një TV kombëtar në Greqi p.sh, që Janina është shqiptare apo të përmendë çështjen çame, jo më t’iu japë të drejtë.

Do e kishin “fluturuar” me ceremoni.

Web.
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
A mund te jete kjo tema me password nese duam te shajme me fjale te pista Canin dhe klanin e Canit?
Cfare ben sharja?
Asgje
Cani prape do shaj, na gjen ne e ben, si ky, edhe si ata qe udheheqin ate vend.


Ky do lidhur mbas makine e terhequr zvarr ne ballkanin tone "helen"


E jo vetem per kete te fundit qe ka thene, nje emision poshterues ndaj Shqiperise.
 

Baboon

Kryptonite....
A mund te jete kjo tema me password nese duam te shajme me fjale te pista Canin dhe klanin e Canit?
lool ahahaha më shkrive me kte.

Nuk di a ke nigju noj herë radio, Çani ka pas bo klanin e natës ke Radio Fidel yllit.

Nëse kishe nevojë të pasuroje fjalorin me te shara mjaft të dëgjoje atë emision 🤣🤣🤣

Kshu Çani është si feniksi nga ky aspekt 😂
Jepi sa më shumë ai eksitohet më tepër.

Sa i përket kësaj teme më vjen me plas me ne Shqiptarët sa shpejt ngatarrohemi me komet tona, jo Çani që gjynof me i bo jehonë lool me vje me qesh.

Por unë më erdhi plasje që i dhanë jehonë Zgarbit bon gjithato shkrime emisione etj etj.

E para une jam mbase gabim por në Ballkan e ca më gjerë ne Shqiptarët jemi kombi më pak provincial në mentalitet (nëse nuk jemi emocional) dhe jemi totalisht të prirur drejt asaj që quajmë të bukur,elegante,dhe inteligjente krahasur me fqinjët...

Ndaj kur Zgarbi hedh një gur qorr ne shëndrrohemi në superprovincial e kjo më mërzit.

Përse duhet të kem komplekse unë për atë që JAM SE DI QË JAM DHE S'KAM NEVOJË TA THEN SE JAM!

Unë jam baboon, nëse do isha prezantuar

Si Kosta ju nuk do më thirrnit ndryshe përveçse Kosta ose me përkëdheli kostaqi...
lool lool

@Marla mos mu bo Shotë pa punë 🤣😂😂😘

P.S jam totalisht pro temës me password por vetëm për qëllimin të shajm i herë se plasem to be nice guys all time plus të shohim larminë e sharjeve mësojm naj gjo lool Jam sh i sigurtë që

Çani doesn't minde...
Ja " zoterofsha shpresën" greke lool lool
 

N0

Ding Ding!
Një javë pas emisionit provokues, ku kishte të ftuar Vangjel Dulen, Arian Çani ka pr ovokuar sërish.

Ai ka thënë një natë më parë, se i gjithë Ballkani ka qenë helen.

“Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani, ndërsa të ftuar ka pasur Artan Lamen, që ka debatuar në studio me Priamo Bollanon për pronat e bregdetit.

Tani jo se është ndonjë gjë e re, që Arian Çani ka ndjenja filo greke.

Por, imagjinoni fjala vjen, që një gazetar grek, të thotë në një TV kombëtar në Greqi p.sh, që Janina është shqiptare apo të përmendë çështjen çame, jo më t’iu japë të drejtë.

Do e kishin “fluturuar” me ceremoni.

Web.
Dhe ti mendon se Çani e ka pasur seriozisht ate gje, pamvarsisht se vret kur e degjon nga nje drejtues emisioni ne nje televizion kombetar.
Arjan Çani e ka metode provokimin per te futur palet qe ka ne emision ne sherr per te rritur audiencen.
 

Marla

Think + !
Dhe ti mendon se Çani e ka pasur seriozisht ate gje, pamvarsisht se vret kur e degjon nga nje drejtues emisioni ne nje televizion kombetar.
Arjan Çani e ka metode provokimin per te futur palet qe ka ne emision ne sherr per te rritur audiencen.
Ket pro helenizmin e ka te tijin ai cepellso. E ka deklaruar shume here qe e ka rritur gjyshja e tij minoritare qe fliste vetem greqisht. Mgjate sic tha dhe Ngu kujt po i plas per ate zdromsin pederastin problemi qendron si ka mundesi qe Klani ose me lart AMA nuk reagon fare kur del 1 psikopat dhe ben deklarata te tilla idiote. Tjetra qe me ben habi ku jane historianet shqiptare akademiket gazetaret qe te reagonin thjesht paster me 1 paragraf mbi te verteten e genjeshtres qe tha ai. Si dhe kur ballkani ishte pellazg/ilir, helenet ishin ende majmuna te zinj ne lindjen e mesme.

Problem tjeter eshte se tipat si ky apo skuthat e omonias gjejne terren per sa kohe nje pjese e politikaneve biznesmeneve madje dhe ketyre pronareve te mediave jane te shitur koke e kembe tek greket , dhe normal interesi personal eshte mbi ate kombetar. I hengert mortja thuj lol
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Dhe ti mendon se Çani e ka pasur seriozisht ate gje, pamvarsisht se vret kur e degjon nga nje drejtues emisioni ne nje televizion kombetar.
Arjan Çani e ka metode provokimin per te futur palet qe ka ne emision ne sherr per te rritur audiencen.
Je gabim ketu. Çani eshte filogrek, dhe gjysem greku tamom sepse te emen e ka greke.
Njejte edhe ai Arian Curi qe eshte cdo jave ke Çani.
Gjithsesi e keqja jone nuk eshte Çani apo keta qe bejne gam gam neper tv por pushtetaret qe ja kane ulur breket ketij vendi duke ja shkerdhy dinjitetin.
 

N0

Ding Ding!
Je gabim ketu. Çani eshte filogrek, dhe gjysem greku tamom sepse te emen e ka greke.
Njejte edhe ai Arian Curi qe eshte cdo jave ke Çani.
Gjithsesi e keqja jone nuk eshte Çani apo keta qe bejne gam gam neper tv por pushtetaret qe ja kane ulur breket ketij vendi duke ja shkerdhy dinjitetin.
Ja kte se dija psh, mendoja se e bente per audience.
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Ehaaa nje mut jemi me greket kena ngel ma le ta lashe..... nji gjak i ftyre i besim(pavarsisht se ne u kthyme ne 1600)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po Cani Grek eshte! Cfare do thoshte tjeter
Une se kuptoj kush e shef emissionin e tij degjenerate totalisht!
 

Tomka

Anëtar i ri
Çani eshte pjese e fondit t'zi miliona eurosh qe greqia jep cdo vit per mediat dhe gazetaret ne shqiperi.

Por ktu ke ne ske nga ta kapesh sepse nuk eshte vetem Çani por jane dhe vete shqiptarat qe i kane ul breket dhe i kane shit shpirtin shejtanit kur behet fjale per mardheniet shqiptaro greke.

U vra nje terrorist ne bularat desh na hapen lufte robshkerdhymat grek, pse, sepse e dine qe njerzit e tyre i kane kudo ne shqiperi, fillo nga kisha autoqefale shqiptare me Janullatosin ne krye e mbaro ke funderrinat si Çani qe moderon nje nga emisionet me audiencen me t'madhe ne shqiperi, sepse shqiptarve koke bosh u duket sikur tbo per qesh ky pederast mashkull, por ne fakt qe kur fto lloj lloj funderrinash ne at emision ai tka fyer si komb.
Shqiptaret ne emisionin e Çanit perfaqesohen nga ardi daullxhiu, lek plepi dhe ujku cerrikut. Ska poshterim me tmadh.
 

Marla

Think + !
Çani eshte pjese e fondit t'zi miliona eurosh qe greqia jep cdo vit per mediat dhe gazetaret ne shqiperi.

Por ktu ke ne ske nga ta kapesh sepse nuk eshte vetem Çani por jane dhe vete shqiptarat qe i kane ul breket dhe i kane shit shpirtin shejtanit kur behet fjale per mardheniet shqiptaro greke.

U vra nje terrorist ne bularat desh na hapen lufte robshkerdhymat grek, pse, sepse e dine qe njerzit e tyre i kane kudo ne shqiperi, fillo nga kisha autoqefale shqiptare me Janullatosin ne krye e mbaro ke funderrinat si Çani qe moderon nje nga emisionet me audiencen me t'madhe ne shqiperi, sepse shqiptarve koke bosh u duket sikur tbo per qesh ky pederast mashkull, por ne fakt qe kur fto lloj lloj funderrinash ne at emision ai tka fyer si komb.
Shqiptaret ne emisionin e Çanit perfaqesohen nga ardi daullxhiu, lek plepi dhe ujku cerrikut. Ska poshterim me tmadh.
Lol nice bro
 
Top