• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ankese Per stafin Albnetworkut konkretisht per sopin i ashtequajturi Plethti

Status
E mbyllur për postime të tjera.

infermieri

Antarë i ri
jam berti, ish aop i ktij stafi prej vitesh , per arsye kontraktditash ne privat me plethti me eshte hequr aksesi meduket si pa lidhje. cdo kush ofendohet ktu e asnjeher si hiqet per arsye personale vetem per gabime ne kanalet zyrtare.
te gjith jemi share e ofenduar e shumta nje jave pushim meqenese qenka "sop"
arsyea qe mua me ka heq ka qene perse un kam shprehur pa aftesine e tij ne main ndresa ofendimet qe ai tregon sic e kam ofenduar me ka ofenduar ne pv pas heqjes se accesit
mua me duket si e padrejte ky veprim. kerkoj te me kthehet
Me rrespekt, Berti Infermieri
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Ankese Per stafin Albnetworkut konkretisht per sopin i ashtequajturi Plethti

Kjo teme mbyllet useri u ka sjaruar dhe ankesa smeret parasyshe flm .
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top