• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

ankese per ircop boos

[08:27:04] <@operacioni_zjarri> 08:24:13] <BOSS> RRI RE SE S KOM LINJE TE MIRE
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:13] <BALLSHI> :p
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:14] <@UniKKatiL> ca bo mer
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:15] <@UniKKatiL> se o sop
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:17] * Quits: guest8732 (guest8732@chat-B9D5AA65.cpe.net.cable.rogers.com) (Broken pipe)
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:17] <Kidushi> ohoja
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:19] <BALLSHI> gjete nuse re?
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:20] <BALLSHI> :p
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:21] * Alb36939 is now known as mlRC
[08:27:04] <@operacioni_zjarri> [08:24:24] <BOSS> M PLASI MU SE O SOP
[08:27:31] <@operacioni_zjarri> [08:23:36] * BOSS sets mode: +b *!*@Dhoma.Shqiperia.Sop
[08:27:31] <@operacioni_zjarri> [08:23:36] * You were kicked by BOSS ( BanneD! ~ViP~ScRiPt )
[08:27:48] <@operacioni_zjarri> [08:22:47] <BOSS> NUK PRANOJ URDHERA UNE LALE.... nuk eshte hera e pare...nese ju e pranoni atehere na thini edhe neve qe ta dime..flm pres pergjigje nga koleget
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: ankese per ircop boos

ky si shm presione ben si me ken ipreveligjum ky qa ka ky me shum se te tjeret ky shkrun si ti doje qejfi shkrun banalitete me germa te mdhaja qa esht ky ????
 
C

calvin

Pe: ankese per ircop boos

per mu eshte shum shum gabim ky Boss se eshte ircop apo admin ska te drejt me ba ata gjana, dhe te nxerr sop-it jasht tu e dit qe eshte sop shum gjest i keq ky !!!
 

cent

Banned
Pe: ankese per ircop boos

Nuk Esht Vetem Sjellja E tij,Shumica e ircop-ave po kapen me neve kot se koti..per me shume ka te tjer qe i vendosin!
TE BEHET DICKA PA U """NXEHUR GJAKRAT""" ME VONE
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: ankese per ircop boos

Eshte hera e dyte qe lexoj problem me te njejtin person.Do ish mire te ndahen detyrat (ose kuptohen) nga personat perkates.Sepse me ane te accessit qe ka njeri apo tjetri,nuk tregohet forca por me shume acarohen gjerat.Le te jene keto dy raste shembuj per te tjeret ne vazhdim.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Pe: ankese per ircop boos

Per mendimin tim ta shofesh nga nje lloj kendveshtrrimi Sop-i duhet te ket me shum te drejta se ircop-i sepse ka ne kurriz nje staf te tere me min 100 persona per te kontrrolluar dhe jo te diskriminohet. Cilido ircop apo admin qe ben te tilla veprime e ka jasht mase gabim sepse ne rradh te pare ska asnje lloj lidhje me Sop-at dhe jo me te behen te tilla debate pa asnje lloj motivi nga ana e nje ircop-i.
Un kam qen Ircop vet dhe sinqerisht se kam pa nej her veten ne debat me ndonje sop sepse shkurt me te sme lidhte asgje!!
Dhe personi me lart ka qen Sop duhet ta dije mir se c`heq nje Sop sduhet te sillet ne ate menyr pavaresisht se un e njof nga chati dhe sme eshte duk i till person perkundrazi me eshte duk shum njeri i respektushem dhe tani spo e kuptoj c`eshte kjo sjellje.
 
Top