• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ankes per AMG ose Cent

C

calvin

Pershendetje koleg..

ja kam kerku dhe adminave gjitha logset si ka qen puna po akoma nuk mi kan sjell, gjithsesi un kam bisedet qe kam ba me te ke stafi !!!


[15:00] * AMG puccccccccccccccccccc nuse-me-kuror
[15:01] <@calvin> ka karin
[15:01] <@calvin> eshte
[15:01] <@calvin> ai
[15:01] <@calvin> vhost
[15:01] <@calvin> kush ee ka vu
[15:01] <@calvin> AMG ti a
[15:01] <@calvin> ?
[15:01] <@calvin> apo naj admin
[15:01] <@nuse-me-kuror> wow
[15:01] * @nuse-me-kuror (.@I.Love.You.AMG) Quit (Client exited)
[15:02] <AMG> calvin ?
[15:02] <AMG> mu me trego karin ti?
[15:02] <@calvin> po pys kush e ka vu
[15:02] <@calvin> ?
[15:02] <AMG> un e kam vu ate host
[15:02] <AMG> un
[15:02] <@calvin> mos me e vu ma
[15:02] <@calvin> te ai person
[15:02] <AMG> pse mer
[15:02] <AMG> ty tmarr leje un?
[15:03] <@calvin> po
[15:03] <AMG> po ste marr hic mer
[15:03] <@calvin> sepse eshte me mu ai person
[15:03] <@calvin> tesh ti
[15:03] <@calvin> don
[15:03] <AMG> sme intereson hic
[15:03] <@calvin> ather
[15:03] <@calvin> mos e lujt
[15:03] <@calvin> at nick
[15:03] <AMG> ateher ca?
[15:03] <@calvin> pra
[15:03] <@calvin> shqip
[15:03] <@calvin> po flas
[15:03] <AMG> du pra ta luj
[15:03] <AMG> ste marr ty leje
[15:03] <@calvin> po ske beth
[15:03] <@calvin> mer
[15:03] <@calvin> tani
[15:03] <AMG> kam mer shum
[15:03] <@calvin> mos na ban me dhi
[15:03] <@calvin> muhabet
[15:03] <AMG> sa te duash ti kam
[15:03] <AMG> e dhive vet
[15:03] <+Pazzini[Gjume]> o cuna
[15:03] <AMG> mtregon karin ti mu
[15:03] <+Pazzini[Gjume]> se ska lezet
[15:03] <AMG> bythmut?
[15:04] <@calvin> po ti at qe flas un gjete me i vu vhost
[15:04] <@calvin> a
[15:04] <@calvin> ske
[15:04] <@calvin> pilla
[15:04] <@calvin> tjer
[15:04] <@calvin> ?
[15:04] <AMG> o ti trap
[15:04] <AMG> sme plas trapi mu
[15:04] <@calvin> trapin ta fus mrapa
[15:04] <AMG> per chatiste
[15:04] <AMG> se bej shaka un
[15:04] <@calvin> ather
[15:04] <@calvin> merru
[15:04] <AMG> fol sic duhet ti
[15:04] * +Rrushi Slaps Pazzini[Gjume] me redbull kokes
[15:04] <@calvin> me persona tjer
[15:04] <@calvin> me at
[15:04] <@calvin> jo
[15:04] <AMG> ore dua
[15:04] <+Pazzini[Gjume]> oo
[15:04] <AMG> me ket person
[15:04] <+Pazzini[Gjume]> se lat nom
[15:04] <@calvin> e mir
[15:04] <AMG> kshu dua un
[15:04] <@calvin> po e shofim
[15:04] <@calvin> :)
[15:04] <AMG> ok e shofim


dhe mrapa ksaj bisede ka vazhdu me provokime, qe mem acaru mu dhe at gocen ma shum,, deri ne dark me histuri tilla..


[15:29] * +AMG pucccccccccccc MeGi_iT_ con lingua (dhe ishalla zdel ndo1burr ketu se na vrau)
[15:30] * +MeGi_iT_ puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh AMG
[15:30] * @Mbreti (Sop..@Dhoma.Shqiperia.Sop) has left #stafi (parting...)
[15:30] * +MeGi_iT_ persh all


ajo-pa-net is .@I.Love.You.AMG * .
ajo-pa-net is a registered nick
ajo-pa-net on @#Shqiperia @#stafi @#ndihme


edin shum mir cent qe kjo goc eshte me mu real, jo ne chat dhe vazhdon po me kto histurina si ne vitet ne kalim, nuk ka ndryshu po i njejti person vetem me prish pun mes njerze aty dhe me ba rrumuj, thjesht eshte inaqor dhe don me i mat pulsin personave aty...
 

cent

Banned
Titulli: Ankes per AMG ose Cent

Dua Te Shtoj Dicka..Pasi Fola Tani Me Sop calvin Online Sqarova Gjithcka Dhe Ja Bera Te Ditur Qe Gjithcka Cfar Ndodhi,Ndodhi Pa Te Keq Nga ana e cent Apo Keqkuptimi i calvin.Un i Kerkoj Ndjes calvin Nqs calvin Esht KeqKuptuar Nga Ai Host,Por Gabimi Par Ka Qen Imi Per Ndryshimin E Hostit,Gabimi I Dyt I calvin Me Ofendimet..Gjithsesi I Kerkoj Ndjes Per Nderrimin E Hostit (por esht ber ne miqesi e siper me ajo-pa-net,asgje me te keqe,pasi un e di qe jan te lidhur te dy)...Kaq Kisha...!
 
Top