• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A ke nje parukier tendin?

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
jo.skam. duhet buxhet per parukier personal.duhet me e pas gjithkun pas vetes( ket quaj parukier personal une) por shkoj te nje shoqe imja ku bej lojna me ngjyren e flokeve. vetullat nuk lej njeri te mi preki. tualet nuk lyhem shume .
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Po kam nje parukiere te prefereruar ketu e 3 vjet.
nuk eshte qe shkoj shpesh,por kur lyej floket,i pres apo ndonje rast qe bej ndonje krehje shkoja aty gjithmone.
 
Top