• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

delta3

Delta 3
Arsenal ? - ? AS Roma

Atletico Madrid ? - ? FC Porto

Inter Milan ? - ? Manchester U.

Lyon ? - ? Barcelona

Pra ketu mund ti jepni prognozat tuaja ne lidhje me ndeshjet e sotme te liges se kampioneve.Kush i qellon te gjitha nga keto me te verte mund te konsiderohet strateggg!!!
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Ekipet angleze jon ilaç për ekipet italiane, atëherë unë mendoj kështu:

Arsenal - Roma 2-0 [1]

Atletico Madrid - Porto 0-2 [2]

Inter Milan - Manchester United 1 - 2 [2]

Lyon - Barcelona 0 - 3 [2]
 

agfa13

Antar Aktiv
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Parashikimi....
Forza INTER
 

Attachments

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Arsenal ? - ? AS Roma

Atletico Madrid ? - ? FC Porto

Inter Milan ? - ? Manchester U.

Lyon ? - ? Barcelona

Pra ketu mund ti jepni prognozat tuaja ne lidhje me ndeshjet e sotme te liges se kampioneve.Kush i qellon te gjitha nga keto me te verte mund te konsiderohet strateggg!!!
----------------------------------------------------------------
e paske perdhosur fjalen 'strateg' ne shqiperi don ti gjesh strateget ti or ti? lol
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Ja parashikimi im per ndeshjet e sotme;

Arsenal ---Roma 2 : 1

A Madrid --Porto 1 : 0

Inter ---Mançister 2 : 0

Lion --Barcelona 2 :2
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Ja dhe rezultaret:

Inter - Manç 0--0

Arsenal--Roma 1--0

A Madrid--Porto 2--2

Lion ---Barsa 1--1

Kisha kap vetem barazimin e Lionit dhe fitoren e Arsenalit.
Dobet fare si parashikom.
 

GoLdEnFaCe

Antar Aktiv
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Man Utd 0 - 0 Inter (Loja Vazdhon Ne Penallti E Kush Fiton Nuk Dihet )
Barcelona 2 - 0 Lyon
As Roma 1 - 1 Arsenal
Porto 1 - 2 A. Madrid

qe qfare strategu jam une
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Man Utd 0 - 0 Inter (Loja Vazdhon Ne Penallti E Kush Fiton Nuk Dihet )
Barcelona 2 - 0 Lyon
As Roma 1 - 1 Arsenal
Porto 1 - 2 A. Madrid

qe qfare strategu jam une
Ky mundet mu zgjedh parashikimi me i keq i muajit
Interi sduhet as mu nis per angli
Atl.Madrid ska qka lyp nportugali
bile bile, edhe Arsenali ka me deshtu ne itali
Ani qka ka mi gjet ata francezt e Lionit kuku kuku :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Man Utd - Inter kalon Inter
Barcelona Lyon kalon Barcelona
As Roma Arsenal kalon Roma
Porto A. Madrid kalon Porto
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Man Utd - Inter 2:0
Barcelona - Lyon 3:1
As Roma - Arsenal 1:2
Porto - A. Madrid 0:0
 

Olsi_el

Antar Aktiv
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

e DI qe shumica jane barazime po kto jane mendimi im,hehehe

Roma-Arsenal 0-0
Man.Utd-Inter 1-1
Barcelona-Lyon 2-0
Porto-Atl.Madrid 1-1Forza Inter
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: A jeni me te vertet strateg futbolli!!!

Roma Arsenal 3-1
Manc inter 1-1
Barsa lion 2-2
Porta Atletiko 0-1

Ka dhe nje perqindje tifozlleku ne parashikime , keshtuqe ua
kam mbajt pak anen italianeve.
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Interi sduhet as mu nis per angli
Atl.Madrid ska qka lyp nportugali
bile bile, edhe Arsenali ka me deshtu ne itali
Ani qka ka mi gjet ata francezt e Lionit kuku kuku :p
Veq te Arsenali pasna gabu :D
Bile edhe ket e kom qillu ne koh te rregullt (Roma 1 - 0 Arsenal) e penalltite jan jashta parashikimit :p
 
Top