• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A është pesha jote, “ideale”?

lexoj

Antarë
Kjo vegel tregon se çfarë, njerezit e moshes dhe peshes tende, pershkruajne dhe mendojne si peshen ideale te tyren.

Qe te llogarisesh peshen ideale te trupit tend, është shum e lehte, thjesht fusni peshen, gjatesine (sigurohuni qe është ne cm ), moshen dhe seksin dhe pastaj shtypni butonin “Calculate” (qe do te thote “llogaris”).


image110.png

Per te shkuar tek vegla klikoni tek linku: Better Ideal Weight Body Calculations

-----------------------
artikulli marre nga lexoj.com
 
Top