• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #157

All (4) Haha Haha (4)

  1. Haha

   Element

   Anëtar i Respektuar From zvicer, buzë liqenit
   • Mesazhe
    3,779
   • Reagimet e mara
    4,648
   • Points
    263
  2. Haha

   NGU

   Karma has no menu, you get served what you deserve
   • Mesazhe
    19,709
   • Reagimet e mara
    12,660
   • Points
    263
  3. Haha

   Desa

   Libera a Me de Ignem From Utopia
   • Mesazhe
    3,800
   • Reagimet e mara
    7,163
   • Points
    263
  4. Haha

   Chupachups

   Vajza 🍭 From Struga
   • Mesazhe
    22,618
   • Reagimet e mara
    15,639
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top