• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #6

All (3) Love Love (1) Haha Haha (1) Like Like (1)

  1. Love

   Lauri

   Anunnak From Toscana
   • Mesazhe
    11,423
   • Reagimet e mara
    8,515
   • Points
    263
  2. Like

   elle

   Chill From Sun
   • Mesazhe
    5,741
   • Reagimet e mara
    6,732
   • Points
    263
  3. Haha

   Mogli

   Milf hunter in progress !!! :D
   • Mesazhe
    5,107
   • Reagimet e mara
    5,808
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top