• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #247

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   Delirium

   Lugdunum From Luganville
   • Mesazhe
    4,955
   • Reagimet e mara
    287
   • Points
    233
  2. Like

   Xhelozi

   Antarë i Respektuar From WhereWhichHow
   • Mesazhe
    16,076
   • Reagimet e mara
    7,322
   • Points
    263
  3. Like

   Dejv

   .
   • Mesazhe
    143
   • Reagimet e mara
    171
   • Points
    193
 • Duke u ngarkuar…
Top