• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #47

All (3) Like Like (3)

  1. Like

   BlackPantera

   ☠Off☠ From Hell🔥
   • Mesazhe
    1,120
   • Reagimet e mara
    2,515
   • Points
    263
  2. Like

   jana80

   Super Moderator
   • Mesazhe
    12,245
   • Reagimet e mara
    3,000
   • Points
    263
  3. Like

   Lauri

   Anunnak From Toscana
   • Mesazhe
    11,423
   • Reagimet e mara
    8,523
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top